Обучение на ученици от разстояние в електронна среда

Заявления за преминаване в обучение от разстояние в електронна среда, тук

Заявление за преминаване в обучение от разстояние в електронна среда (до 30 учебни дни),  тук

Заявление за преминаване в обучение от разстояние в електронна среда (над 30 учебни дни), тук

Декларация от родител, тук

Декларация от ученик (18 год), тук

Декларация от ученик и родител (14-17 год), тук

Заявление от родител, тук

Заявление от ученик (18 год), тук

Заявление от ученик и родител (14-17 год), тук

Съобщение

Заповед за обучението от 04.01.2021 г. до следващо нареждане в ОРЕС  в СУ «Проф. д-р Асен Златаров» – гр. Първомай,  тук

Заповед за преминаване в ОРЕС за периода от 05.12.2020 г. до 21.12.2020 г. в СУ «Проф. д-р Асен Златаров» – гр. Първомай,  тук

Заповед за преминаване в ОРЕС за периода от от 23.11.2020 г. до 04.12.2020 г. в СУ «Проф. д-р Асен Златаров» – гр. Първомай,  тук

Заповед за преминаване в ОРЕС, тук

Дневно разписание (организация на учебния ден) при обучение от разстояние в електронна среда на СУ “Проф. д-р Асен Златаров” – гр. Първомай, от 23.11.2020 г. – 04.11.2020 г., тук

Съобщение

Ежедневно ще получавате информация за организацията за следващия учебен ден в електронния дневник.

12.11.2020 г.1

Уважаеми родители,

Учебният процес за учениците от 1. до 12. клас от 12.11.2020 г. продължава присъствено.  Няма заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, служители и работници.

12.11.2020 г.1

Уважаеми родители,

Учебният процес за учениците от 8. до 12. клас продължава от разстояние в електронна среда, а за учениците от 1. до 7. клас – присъствено. Едно дете е под карантина поради контакт със заболял възрастен. Няма заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, служители и работници.

6.11.2020 г.

Правила за работа на СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ -– гр. Първомай, за учебната 2020 /2021 година в условията на COVID-19,  тук

Уважаеми родители,

Учебният процес в СУ “Проф. д-р Асен Златаров” – Първомай, протича при спазване на всички противоепидемични мерки и без наличие на заразени, карантинирани или болни ученици, педагогически специалисти, служители и работници.

29.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, работници и служители.

Образователният процес протича при строго спазване на правилата за работа на СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ в условията на COVID-19.

23.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, работници или служители.

16.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че учебният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при спазване на правилата за осигуряване на безопасна среда за учениците, педагогическите специалисти, служителите и работниците. Към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели участници в образователния процес.

9,10,2020 г.

Уважаеми родители,

Към настоящия момент в СУ “Проф. д-р Асен Златаров” – Първомай, няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, служители и работници.

2.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Oбразователният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при добра организация и спазване на правилата  за осигуряване на безопасна среда в условията на извънредната епидемиологична обстановка. До настоящия момент няма установени заразени или заболели ученици и педагогически специалисти. Продължава карантината на детето, което е било в контакт със заразени възрастни.

25,09,2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви,че образователният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при строго спазване на правилата за опазване на здравето и осигуряване на безопасна среда за учениците във връзка с COVID-19. Към момента само едно дете е поставено под карантина заради контакт с възрастни, но то не е имало достъп до училище от началото на учебната година.

18.09.2020 г.

Правила

Правила за работа на СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ през учебната 2020 /2021 година в условията на COVID-19, тук

Съобщение