Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, работници и служители.

Образователният процес протича при строго спазване на правилата за работа на СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ в условията на COVID-19.

23.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, работници или служители.

16.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че учебният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при спазване на правилата за осигуряване на безопасна среда за учениците, педагогическите специалисти, служителите и работниците. Към настоящия момент в училището ни няма карантинирани, заразени или заболели участници в образователния процес.

9,10,2020 г.

Уважаеми родители,

Към настоящия момент в СУ “Проф. д-р Асен Златаров” – Първомай, няма карантинирани, заразени или заболели ученици, педагогически специалисти, служители и работници.

2.10.2020 г.

Уважаеми родители,

Oбразователният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при добра организация и спазване на правилата  за осигуряване на безопасна среда в условията на извънредната епидемиологична обстановка. До настоящия момент няма установени заразени или заболели ученици и педагогически специалисти. Продължава карантината на детето, което е било в контакт със заразени възрастни.

25,09,2020 г.

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви,че образователният процес в СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ протича при строго спазване на правилата за опазване на здравето и осигуряване на безопасна среда за учениците във връзка с COVID-19. Към момента само едно дете е поставено под карантина заради контакт с възрастни, но то не е имало достъп до училище от началото на учебната година.

18.09.2020 г.

Правила

Правила за работа на СУ „Проф. д-р Асен Златаров“ през учебната 2020 /2021 година в условията на COVID-19, тук

Съобщение